Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NORMALNOŚĆ napisał:
Otóż nic mylnego , proszę o przestanie być zakompleksionym polaczkiem . Zostawiałem tam swoje dzieci do pewnego momentu i .... w końcu je zabrałem kosztowało mnie to trochę pieniążków i czasu . Różnica jest taka że musiał bym pisać chyba dwa tygodnie aby to wam wytłumaczyć . Dzięki Bogu stać mnie na to ja rozumiem że nie każdy może sobie na to pozwolić ale proszę zacząć walczyć o lepsze jutro dla swoich pociech a nie tylko mówić i udawać że jest dobrze . Uwierzcie mi wiem co mówię .
Niestety z tego co piszesz wynika raczej coś innego:-( Jakieś niezykle zagmatawane te Twoje wypowiedzi i tak ogólne, że aż nic nie mówiące. Domyslam się Twojego problemu i nawet wiem dlaczego zabrałeś dzieci. Ale to szczęśliwie jednostkowy przypadek. Życzę zdrowia! Trzymaj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego można obrażać każdego kto ma inne zdanie czy to uczciwe . Nie jestem wszech wiedzący , nadal się uczę poznawać świat wsółpracować z dużymi Polskimi firmami , nie jest to proste muszę przyznać . Co do pana góry , kiedyś zadałem mu pytanie odpowiedz była oczywista , na to usłyszałem że nie będzie się wychylał bo wybory są w tym roku i chciał by znowu sobie posiedzieć na stołeczku i zapytał czy ja bym nie zrobił tak samo !!!! A człowieku daj spokój nam jest potrzebny nie bełżycok nie bełżycok tylko nie ma takich odważnych . Co do 8 wspaniałych to MASZ absolutnie rację szkoda pisać ==== tragedia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRY POMYSŁ 8 TACZEK DLA 8 WSPANIAŁYCH, POD WARUNKIEM ŻE TE TACZKI BĘDĄ UZBROJONE W SYGNAŁY ŚWIETLNE I DŹWIĘKOWE ABY SZYBKO I BEZPIECZNIE PRZEWIEŹĆ TYCH "WARCHOŁÓW" NA UL.ABRAMOWICKA 2 NA ODDZIAŁ 7.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz kolego absolutnie rację / hym ? chyba się powtarzam / tylko jest jeden warunek ::::: MUSIMY WYBRAĆ NOWYCH NIE PARTYJNYCH ŻEBY ZMIANY BYŁY WIDOCZNE WRESZCIE !!!!!!!!!!!!!! może zróbmy jakąś opozycję młodych ambitnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GÓRA na burmistrza Bełżyce?! - Oby NIE!!!! Napewno na niego nie zagłosuje jak i wiele innych osob z bloków! To bedzie odwet za Biedronke i garaże, które usunieto a Pan Gora nie kiwnal nawet palcem w tej sprawie. Czyzby dogadali sie z burakiem Jaskowskim??? Jakis "upominek" czy cos w tym stylu?! Mam nadzieje, ze Gora nie bedzie burmistrzem! Napewno bede namawial znajomych do tego zeby nie glosowali na niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Burmistrz ma do planowanej budowy Biedronki przecież właściciel tego terenu sprzedał go Jaskoskiemu a ktoś tam (Rada Gminy Król i tych reszta) zatwierdził plan zagospodarowania terenu. To po kiego wyzywać Burmistrza Górę że nic z tym nie zrobił. A co do gaaży to one pzrecież stały w pasie drogowym więc nielegalnie a że nikt do nich sie nie czepiał to inna sparawA I BURMISTRZOWI NIC DO TEGO. INNA SPRAWA - WIĘCEJ WIARY PANI DYREKTOR TRZEBA WALCZYC O PRZEDSZKOLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PR napisał:
Zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie w poniższym artykule; http://www.belzyce.pl/index.php?option=com...7&Itemid=40
...zgadzam się z Tobą w całości jaki poruszyłeś temat i nawet zacytuję te ostatnie dwa zdania: cyt, ...I dlatego przed Bełżycami stoi wielka szansa. Oby ją wykorzystały. Wypada mi teraz skomentować rządy i podziękować obecnej całej ekipie-włodarzy naszego miasta, tym ZADUFANYM w sobie, a przedewszystkim MŚCIWYM KONOWAŁOM co to się mienią MUNDROKAMI BEŁŻYC za to SPODLENIE i piękny NIEDOROZWÓJ miasta BEŁŻYC. A były plany rozwoju naszego miasta w tematach : 1 - Polski Festiwal Koni 2 - Festiwal Blusa 3 - Europejskie Centrum Geotermii 4 - Wykorzystanie zasobów źródeł naturalnych z rozwinięciem wodnego SPA 5 - Utylizacja Odpadów 6 - Ferma Wiatrowa ...powiem krótko, TACZKI to za mało, jak się urządziło miastu GNOJOWISKO, to niech wyjadą z Urzędu godnie... na GNOJU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TripleX napisał:
GÓRA na burmistrza Bełżyce?! - Oby NIE!!!! Napewno na niego nie zagłosuje jak i wiele innych osob z bloków! To bedzie odwet za Biedronke i garaże, które usunieto a Pan Gora nie kiwnal nawet palcem w tej sprawie. Czyzby dogadali sie z burakiem Jaskowskim??? Jakis "upominek" czy cos w tym stylu?! Mam nadzieje, ze Gora nie bedzie burmistrzem! Napewno bede namawial znajomych do tego zeby nie glosowali na niego!
A ty kolego myślisz ze jeden człowiek może wszystko???? To może powiedz który z poprzednich burmistrzów był lepszy. Widze że mało się interesujesz i mało wiesz a szczekasz jak mały ratlerek co robi dużo hałasu a cie nie ugryzie. jakiś Mądry pisał że potrzebuje obcego burmistrza przecież Góra jest obcy i co już wam nie pasuje a może to z ludźmi z Bełżyc jest coś nie tak jak dzieci jednemu zabrali garażyk w którym polerował swoje cacko na giełdę które sprzedaje bez działalności i bez podatku to już sie zbierzmy i nie kolegujmy się z Górą. Każdy widzi tylko czubek własnego nosa jak mu cós burmistrz załatwi to jest super a jak coś pojdzie nie tak to wyjebać bo mi nie załatwił chodz może zrobił i zrobi dla innych wiele dobrego a może uratuje komuś w jakiś sposób życie ale większość ludzi ma to w du*** liczę się tylko ja. Wierzcie mi że nie ma takiego człowieka na świecie co by wszystkim dogodził. Ja bym proponował narazie zmienić radę bo od burmistrza to naprawdę w tej chwili mało zależy. Dla mnie priorytetem było by pozyskiwanie funduszy unijnych na inwestycje a możliwości są ogromne i wiem że Góra ma możliwości i wiedzę jak to uczynić a wtedy w skromnym budżecie zostały by pieniążki na przedszkole.A czego nikt nie powie ile kasy idzie na pomoc społeczną w naszej gminie. Owszem uważam że sa ludzie którzy tej pomocy naprawdę potrzebuja ale sam osobiście znam 14 przypadków gdzie zasiłki są w 100% przepijane. Nie chce strzelac ale słyszałem że właśnie na te cele poświęcamy z budzetu 6.5 miliona nie znam budzetu przedszkola ale wiem że lepiej uczyć dzieci niż wspierać pijaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A śmieszne to właśnie jest co się tu pisze , teoretycznie 7000 mieszkańców a co najmniej 14000 różnych głosów , Pan góra musi odejść wszyscy radni którzy mają powyżej 35 roku muszą odejść . To miasto potrzebuje oczyszczenia a z wami po wpisach widać że nic z tego nie będzie !!!!!!!!!!!!! A kolego się mylisz bo gospodarz jest najważniejszy i jak pierdo...e ręką w stół to tak mają grać nożyczki . Inaczej jest jak się myśli tylko o tym aby siedzieć cicho na stołeczkach , ale nie zapominaj żę pan góra to psl , jak zmieni się opcja polityczna w kraja raja to wtedy sam ucieknie bo nie będzie się umiał obronić , zapisz te słowa !!!!!!!!!!!! sonie nad łóżkiem gospodarz jest z niego żaden wstyd. Burmistrz powinien stać z DALEKA od kościoła od tej cza....j ma....i i pilnować miasta ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNOŚĆ napisał:
Wszyscy tu zebrani , o czym w ogóle mówicie , przecież Pan GÓRA nadaję siięęęęęęęęęęęęęęę aby obsługiwać komputer w jakiejś niedużej hurtowni co ino może jeszcze pracować na basenie . Jeśli wy sądzicie że góra jest odpowiednim kandydatem , ,,, co tu napisać śmierć śmierć i tyle tu ZAWITAŁA na dobre . Król nadaje się do sprzedawania biletów jak świnki jadą na targ Jarmark bardziej na wsi. JEŚLI CHCECIE ZMIAN TO MUSIMY GŁOSOWAĆ NA OOOOOOBBBBCCCEEEGGOOOOO OBCEGO CZŁOWIEKA , który nie będzie z układu nie będzie znał tych tamtych i jeszcze innych ludzi z tej wsi bełżyckiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO taki KANDYDAT nie ma szans bo un nie wasz nie bełżycki , czego wy chcecie skoro odpowiada wam góra ot gospodarz aż się patrzy no !!! ŚMIECH ŚMIECH ŚMIECH , widać że nigdy tu nie będzie dobrze . Jeśli pan góra miał by coś pomiędzy nogami ................. to niepozwolił by sobie na takie hece , a zapomniałem porobił wum pare chodników i zajefajny gościu . Gmina nadaje się cała do zamknięcia . Wpuście MŁODYCH OBCYCH BEZ UKŁADY wtedy zobaczymy jak miasto pójdzie do przodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ONI JUŻ BYLI !!!!!!!!!!!!! CO do przedszkola ludzie jak wy możecie zostawiać dzieci w tym peerelowskim obskurnym budynku , wśród tych pseudo przedszkolanek coś z wami jest chyba nie tak ..... Przepraszam
Tyś marny człowiecze sie urwał z choinki???????????????????????????? odpowiadając: -Góra jest przecież obcy pochodzi z Wysokiego i może umie więcej od ciebie i co mendo już ci nie pasuje??????????????????????????? -Król nie nadaje się na przewodniczącego ale swój biznes prowadzi( co prawda podobno ma długi ale pododno ma też jakiś domek we Władysławowie i czesze na tym kase) czy ty masz coś takiego???????????????? -odnośnie tego między nogami to widać że nie byłeś nigdy na sesji i gówno wiesz co tam sie dzieje a Rysiek przez swoją kadencje zrobił pare chodników trochę dróg, fontannę(z fuduszy unijnych których nie można było przeznaczyć na inny cel)kupił samochód dla straży w matczynie i w babinie, pozyskał także 680tyś na kolejny nowy samochód bojowy dla jakiejś straży w gminie cały czas walczy o przedszkole (mam nadzieje ze w końcu sie uda) nawet służbowy samochód vwT5 kupił za połowe kasy bo reszta pochodzi z fuduszy PEFRON. odnowił trybuny stadionu. ILE CI JESZCZE WYLICZAC? Ale jak byś się wyjebał na nierównym chodniku to przeklął burmistrza że nie ułożył nowego. A CZY TY CHOCIAŻ ZAMIOTŁEŚ ZE DWA METRY CHODNIKA KU WSPÓLNEMU DOBRU czy masz to w du***?????????????????????? - Mowisz że są porzebni młodzi ludzie beż układów, bez układów to możesz sobie pójść do biedronki kupić bułkę i piwo. Wtedy to by dopiero gmina poszła na DNO bo niestety to jest Polska i tu bez jakiś tam układów sie nie da. MARNA U CIEBIE TA WIEDZA OJ MARNA CO DO SZKOŁY BYŁO POD GÓRKE??????????????????????????????? - A odnośnie przedszkola jaki masz inny pomysł na opiekę nad dziecmi cwaniaczku i co ty wogole wiesz o wychowaniu przedszkolaków i gdzie ich zostawić jak rodzice pójda do pracy myślisz ze każdego stać na nianię? A jak ci sie budynek nie podoba to znajdź fundusze z RPO BEZ UKŁADÓW na budowę nowego, myslę ze jak bedziedz miał juz komplet dokumentów to burmistrz dorzuci te 15% POTAFISZ TO CZY WOLISZ POLEŻEĆ SOBIE?????????????????????????? -Odnosnie przedszkolanek to wole żeby one uczyły nasze dzieci bo nawet jak nie są idealne to i tak mają o niebo więcej rozumu od ciebie A CZY JEST WOGÓLE TAKA RZECZ W GMINIE KTÓRA CI PASUJE???????????????????????? Bo jak nie to po prostu sie wyprowadz masz tyle odwagi?????????????????? JAK SIE NIE MA CO SIE LUBI TO SIE LUBI CI SIE MA i trzeba o to dbać i walczyć A I JESZCZE JEDNA RADA- DODAJ PRZED SWOIM NICKIEM PRZEDROSTEK "NIE"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNOŚĆ napisał:
A śmieszne to właśnie jest co się tu pisze , teoretycznie 7000 mieszkańców a co najmniej 14000 różnych głosów , Pan góra musi odejść wszyscy radni którzy mają powyżej 35 roku muszą odejść . To miasto potrzebuje oczyszczenia a z wami po wpisach widać że nic z tego nie będzie !!!!!!!!!!!!! A kolego się mylisz bo gospodarz jest najważniejszy i jak pierdo...e ręką w stół to tak mają grać nożyczki . Inaczej jest jak się myśli tylko o tym aby siedzieć cicho na stołeczkach , ale nie zapominaj żę pan góra to psl , jak zmieni się opcja polityczna w kraja raja to wtedy sam ucieknie bo nie będzie się umiał obronić , zapisz te słowa !!!!!!!!!!!! sonie nad łóżkiem gospodarz jest z niego żaden wstyd. Burmistrz powinien stać z DALEKA od kościoła od tej cza....j ma....i i pilnować miasta ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.
a ja myslę że to ty się mylisz spojrz na inne gminy opcje się zmieniają a w gminach dzieje sie dobrze i myślę ze Gora nie radzi sobie najgorzej chodz ośmiu wspaniałych tak z nim walczy a co do kościoła to przyznaje rację księża precz od polityki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , może i masz rację ale pan góra powinien trochę w/g mnie odpuścić od tego kleru , rozumiem że chce w wyborach radio ma ryja sobie zaskarbić . Jeszcze raz piszę że 8 wspaniałych jest do wystrzału i koniec POPIERAM z całą stanowczością . Co do góry to jak dla mnie oczywiście jest za mało stanowczy , poza tym nic nie mam do tego człowieka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie jest stanowczy. powiedział że w sparwie przedszkola jeszcze raz przedstawi wniosek 1.3 za godzine i tak zrobił i nie ustąpił. A co z tego bedzie - zobaczymy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne wpisy. wiedza na poziomie podstawówki. Masę inwektyw i pomówień. Brak merytorycznych argumentów. Osobiście jestem ochrzczony, wierzący i nie uważam, że Kościół miesza się do polityki bo wiem co to Katolicka Nauka Spoleczna. Ale rozumiem, że nie wszyscy muszą to wiedzieć. Niektórym osobom ciasno w katolickim kraju. Mają do tego prawo. Mogą go opuścić. W epoce PRL przejawem kure...twa bylo lżenie na Kościół i wmawanie, że miesza się do polityki. Teraz doszly jeszcze prostytutki przy drogach. Góra jest burmistrzem takim, na ile pozwalają mu radni. Wiadomo przecież, że burmistrz wykonuje uchwały Rady. Dyrektorka przedszkola jest bardzo dobrym dyrektorem i zrobila bardzo wiele w wychowanie kilku roczników maluchów. Radni jacy są , każdy widzi. Myślenie nie boli. Gupotę widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
Żałosne wpisy. wiedza na poziomie podstawówki. Masę inwektyw i pomówień. Brak merytorycznych argumentów. Osobiście jestem ochrzczony, wierzący i nie uważam, że Kościół miesza się do polityki bo wiem co to Katolicka Nauka Spoleczna. Ale rozumiem, że nie wszyscy muszą to wiedzieć. Niektórym osobom ciasno w katolickim kraju. Mają do tego prawo. Mogą go opuścić. W epoce PRL przejawem kure...twa bylo lżenie na Kościół i wmawanie, że miesza się do polityki. Teraz doszly jeszcze prostytutki przy drogach. Góra jest burmistrzem takim, na ile pozwalają mu radni. Wiadomo przecież, że burmistrz wykonuje uchwały Rady. Dyrektorka przedszkola jest bardzo dobrym dyrektorem i zrobila bardzo wiele w wychowanie kilku roczników maluchów. Radni jacy są , każdy widzi. Myślenie nie boli. Gupotę widać.
widze że jestes roządmym człowiekiem ale pamietaj ze i tak bedziesz miał wielu krytyków POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty kolego Tomek to już lepiej nic nie pisz , co do kościoła to najpierw poczytaj concordatum a potem zimny prysznic to zrozumiesz o czym myślący ludzi piszą . Ok. Kler zniszczył kraj kupił go ograbia nie płacąc podatków itd itd itd . W Olsztyńskim na wypłaty dla darmozjadów co niby uczą religii w szkole potrzeba około 6 ml zł rocznie ----SZOK . Rozmawiam z młodymi osobami z bełżyckiego liceum , nikt się nie zapisał na lekcje etyki = ponieważ panuje strach więc wszyscy chodzić muszą na religię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daj spokój już nic nie mów . Co do inwektywów , ty naprawdę napisałeś super rzeczowo oraz użyłeś takich argumentów że głowa mnie rozbolała. Traktuj to forum jako wypowiedzi ludzi , a nie stanu mieszczańskiego . KAPITO . Pomimo to pozdrawiam Cię gorąco i pamiętaj że jest wiele rzeczy do zrobienia w mieście a sprawę bełżyckiego przedszkola to już nie skomentuję , szkoda klikania . ZAMKNĄĆ dokonać drastycznych zmian personelu , zatrudnić młode ambitne przedszkolanki i KONIEC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNOŚĆ napisał:
(...)użyłeś takich argumentów że głowa mnie rozbolała. (...)
Czyż nie napisałem, że myślenie nie boli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok Tomek zgadzam się ,ciśnienie mi skoczyło wybacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baza napisał:
...zgadzam się z Tobą w całości jaki poruszyłeś temat i nawet zacytuję te ostatnie dwa zdania: cyt, ...I dlatego przed Bełżycami stoi wielka szansa. Oby ją wykorzystały. Wypada mi teraz skomentować rządy i podziękować obecnej całej ekipie-włodarzy naszego miasta, tym ZADUFANYM w sobie, a przedewszystkim MŚCIWYM KONOWAŁOM co to się mienią MUNDROKAMI BEŁŻYC za to SPODLENIE i piękny NIEDOROZWÓJ miasta BEŁŻYC. A były plany rozwoju naszego miasta w tematach : 1 - Polski Festiwal Koni 2 - Festiwal Blusa 3 - Europejskie Centrum Geotermii 4 - Wykorzystanie zasobów źródeł naturalnych z rozwinięciem wodnego SPA 5 - Utylizacja Odpadów 6 - Ferma Wiatrowa ...powiem krótko, TACZKI to za mało, jak się urządziło miastu GNOJOWISKO, to niech wyjadą z Urzędu godnie... na GNOJU!!!
Masz rację!!! Góra jest tylko bezwładnym organem wykonawczym, ale prawda jest taka, że mógłby bardziej postawić się reszcie i pokazać kto tu rządzi jeżeli chciałby być dalej Burmistrzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem,. czy wszyscy wiedzą jaki początek był przedszkola w Bełżycach? Kto pierwszy w Polsce zakładał szkoly i ochronki? Z kart historii Przedszkola "Inicjatywa utworzenia ochronki dla dzieci wyszła od księdza proboszcza Stanisław Siennickiego. Był to czas, kiedy Polska odzyskała niepodległość. Otwarcie placówki nastąpiło w maju 1919r. W skład komitetu organizacyjnegoweszli Stefan Słowiński, Stanisław Leszczyński,ks. Kanonik Stanisław Siennickioraz kierownicy szkół w Bełżycachi we Wzgórzu. Ochronka mieściła sięw wynajętym budynku przy ulicy Polnej.Ówczesne przedszkole prowadzone było przez siostry zakonne ze Zgromadzenia Rodziny Maryi. Otrzymałoono imię św. Józefa. Uczono tu dzieci w wieku od 3 do 7 lat." A finanse Kościła najbardziej bolą tych, co do kościołA nie chodzą lub nie dają na tacę. To się nazywa ZAZDROŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 552

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...